З 1 ВЕРЕСНЯ ДЛЯ В'ЇЗДУ ДО ЄГИПТУ НЕОБХІДНИЙ НЕГАТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ПЛР-ТЕСТУ НА COVID-19


З 1 вересня Єгипет вимагатиме від усіх мандрівників, які приїжджають до країни, пред'явити негативний ПЛР-тест на COVID-19 у зв'язку зі "збільшенням випадків інфікування в деяких країнах", заявив прем'єр-міністр Єгипту Мостафа Мадбулі.
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на видання Ahram Online.
"Ми зацікавлені в забезпеченні здоров'я прибулих до країни і громадян Єгипту, тому ми домовилися, що будь-який мандрівник, який прибуває до країни, має пройти тестування", - наводить слова Мадбулі ресурс Ahram Online в статті.
Як наголошується в статті, нове рішення ухвалили через кілька днів після того, як Єгипет зажадав тільки від деяких мандрівників, за винятком єгиптян, пред'явити сертифікат із негативним результатом лабораторного ПЛР-тесту на коронавірус для в'їзду до деяких районів країни, включаючи Каїр.
Єгипет розпочав поступове відновлення регулярних міжнародних рейсів з 1 липня, закривши свій повітряний простір у березні через пандемію. Наразі іноземним туристам дозволено в'їзд тільки до трьох прибережних єгипетських губернаторств із найнижчими показниками зараження коронавірусом у країні - Південний Синай, Червоне море і Матрух.
Джерело:
Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар