ОБРАЛИ ГОЛОВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

 27 листопада на засіданні першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання шляхом проведення таємного голосування обрали голову Полтавської обласної ради. Ним став Олександр Біленький, набравши для цього необхідну кількість голосів.

“За” проголосував 71 депутат, “не підтримую жодного кандидата” – 13.  Про результати голосування повідомив секретар лічильної комісії Олег Діденко.

За результатами таємного голосування обрано головою облради Олександра Біленького, – голова лічильної комісії Олексій Чепурко.

Нагадаємо, депутати висунули лише одну кандидатуру на посаду голови Полтавської обласної ради.


 Хочу подякувати своїм колегам з фракції “Довіра” за довіру. З досвіду, який маю (5 років ми пропрацювали разом) головне – це єдність депутатського корпусу. Другим фундаментом нашої роботи є фінансовий. Дуже хочу, щоб ми заробляли кошти і вкладали їх, в тому числі у наші комунальні установи, територіальні громади. Полтавщина – найінноваційніша з регіонів України: лише у нас працюють громадські бюджети, екологічні ініціативи, екобус. Ми сформуємо комісії, керівництво обласної ради. Головне – якщо буде єдність і підтримка між собою – буде робота і буде толк, – сказав Олександр Біленький.Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар