ПІД ЧАС ЛОКДАУНУ В СІЧНІ ШКОЛИ МОЖУТЬ ОГОЛОСИТИ КАНІКУЛИ

 


Учням в Україні буде заборонено відвідувати школи 8-24 січня 2021 року у зв’язку з посиленням карантинних обмежень, водночас заклади освіти, за потреби, зможуть оголосити на цей період канікули.

Як повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки, про це йдеться у листі МОН керівникам місцевих департаментів освіти і науки.

При цьому міністерство посилається на положення частин 3 та 4 статті 10 закону "Про повну загальну середню освіту".

"Так, у частині 3 вказано, що освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується в межах навчального року, що розпочинається 1 вересня, триває не менше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року. Частина 4 пояснює, зокрема, що структуру і тривалість навчального року, тижня, дня, занять, а також форми організації освітнього процесу визначає педагогічна рада закладу в межах часу, передбаченого освітньою програмою", – заявили в МОН.

Ухвалені раніше обмеження, такі як заборона перебувати в громадських місцях без масок, проведення масових заходів з більше ніж 20 людьми та інші, продовжують діяти, передає Радіо Свобода.

Водночас, міністерство просить у разі, якщо канікули вирішать не оголошувати, вжити всіх можливих невідкладних заходів, "спрямованих на належну організацію в цей період освітнього процесу в дистанційному форматі". Зокрема – за допомогою платформи для дистанційного і змішаного навчання учнів 5-11 класів "Всеукраїнська школа онлайн".

Джерело: https://central-ua.tv

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар