ЗАРЕЄСТРУВАТИ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ МОЖНА БУДЕ ОНЛАЙН, – МІНЦИФРА

 


Міністерство цифрової трансформації започатковує експериментальний проєкт – реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання в електронній формі.

Відповідну Постанову вже схвалив Уряд, повдіомляють у Мінцифрі.

Ця послуга одна з найбільш очікуваних серед українців. Зараз вона доступна на порталі державних послуг “Дія” для дітей до 14 років у Харкові. 

“Подати заявку на отримання послуги можна буде на порталі “Дія”. Скорочується кількість документів та запроваджується взаємодія між інформаційними системами та реєстрами. Отримати інформацію про результат та статус послуги можна буде у кабінеті громадянина на diia.gov.ua”, – зазначив Віцепрем’єр-міністр України – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Послуга буде доступна для:

  • неповнолітніх дітей віком від 14 до 18 років за адресою місця проживання батьків чи одного з них
  • українців, які мають ID-картку, — за адресою житла, відомості про яке внесені у Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, якщо особа володіє житлом або отримала електронну згоду на реєстрацію від власника чи співвласника житла.

На перших етапах послуга буде доступна у тестовому режимі в деяких містах України.

На минулому засіданні 23 грудня Кабінет Міністрів схвалив Постанову, яка створює умови для електронної реєстрації місця проживання. Уже з 1 квітня 2021 року органи місцевого самоврядування мають вести реєстри територіальних громад виключно в електронній формі або за допомогою ІТ-системи Державної міграційної служби.

Джерело: https://np.pl.ua

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар