ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО/ООС ЧОРНУХИНЩИНИ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ


 При Полтавській облдержадміністрації створено Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України

 

Відповідне розпорядження про створення Консультативної ради підписав голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Створили її на зразок консультативно-дорадчого органу, який діє при Президентові України.

«Полтавська ОДА має позитивний досвід взаємодії через консультативні ради. Так, із березня при облдержадміністрації діє Робоча група з питань соціальної підтримки та реабілітації учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей. Наразі коло цих соціальних груп розширено. Відтепер на засіданнях обговорюватимемо питання, які найбільше турбують бійців та їхні сім’ї, а також пропозиції щодо соціального захисту ветеранів. Сподіваємося на подальший ґрунтовний і плідний діалог», – зазначив Олег Синєгубов.

Основні завдання новоствореної ради – захистити права, свободи й інтереси ветеранів війни, членів сімей загиблих захисників України, осіб з інвалідністю в наслідок війни та учасників бойових дій на території інших держав, а також членів сімей осіб, незаконно утримуваних та зниклих безвісти на тимчасово окупованій території України, постраждалих учасників Революції Гідності.


Джерело: https://www.adm-pl.gov.ua/

Поділитись на Google Plus

Автор Василий Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар