ШТРАФ 8,5 ТИСЯЧ ГРН АБО ПОЗБАВЛЕННЯ ПРАВ - ЩО ЧЕКАЄ НА "ЄВРОБЛЯХЕРІВ", ЯКИХ УПІЙМАЛИ НА ПОРУШЕННІ

 


Поліція України отримала доступ до електронної бази митниці. Це дозволить правоохоронцям детальніше перевіряти авто на іноземних номерах і притягати до адміністративної відповідальності тих, хто порушив закон. Мова йде про порушений термін ввозу авто  - на митниці вказують строки, протягом яких ви маєте розмитнити або ж повернути авто у "рідну" країну. Також порушенням вважається керування автомобілем особою, що не ввозила "євробляху" на територію України.

"Зараз поліція запустила такий проект у Харкові. Там є кілька екіпажей поліції, які отримали планшети з митною базою. Вони можуть перевірити, хто і коли ввозив транспортний засіб. Вони зупиняють автомобілі і у разі виявлення порушень складають адміністративні матеріали. Цей закон прийняли давно, проте поліція не мала можливості перевіряти його дотримання", - розповідає кореспонденту 0532.юа Дмитро Бурмака, автоблогер, громадський діяч та колишній директор КП "Полтава-Сервіс".

За першу зупинку доведеться сплатити штрафу – 8,5 тис. грн. За повторне порушення – штраф 17 тис. грн або позбавлення водійських прав на рік.

Тому тепер для "євробляхерів" лишається одне - розмитнювати авто і не боятися проблем із законом.

Джерело: https://www.0532.ua

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар