ЩО ВІДОМО ПРО ЛОКДАУН, ЯКИЙ ПЛАНУЮТЬ ЗАПРОВАДИТИ НА ПОЛТАВЩИНІ

 


Через стрімке поширення коронавірусної хвороби локдаун в Україні точно введуть. Про це сказав голова Ради національної безпеки Олексій Данилов 1 грудня.

 

Уряд також готується до посилення карантину і введення жорстких карантинних обмежень на кілька тижнів. Єдине, що наразі Кабмін визначається з датами введення локдауну.

 

Полтавщина також готується до посилення карантинних обмежень. Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін розповів, що наразі ніхто точно не знає якими саме будуть обмеження та умови локдаун:

 

Консультації були з усіма учасниками процесу неодноразово, а з комунікацією проблем немає. Якщо пам’ятаєте, то навесні був жорсткий локдаун. Мабуть, планується більш м’який, аніж тоді. Ми ще не знаємо умов локдауну і обмежень, але щойно уряд надасть роз’яснення ми донесемо інформацію. Нині ж також діють обмеження і ми бачимо, що вони працюють. Мабуть, їх посилять.

 

Локдаун точно вводитимуть, але ще визначаються з датами. Уряд та представники Офісу президента України озвучували кілька дат. Карантин можуть посилити 15, 21 або 24 грудня, а також 2 січня. У будь-якому випадку, про введення локдауну уряд має попередити за тиждень до цього.

 

Наразі на Полтавщині місцева влада не висловлювалася проти можливості введення локдауну, тому вірогідність того, що посилення обмежень ігноруватимуть мінімальна.

 

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов каже, що найдоцільнішим буде впровадження локдауну з 2 січня. За його словами, наразі медична система може впоратися з кількістю хворих, але МОЗ має прогнози про погіршення епідситуації на початку січня.

 

Яким буде новий локдаун в уряді поки не розповідали, але очільник фракції «Слуги народу» у Верховній раді Давид Арахамія розповідав, що уряд припускає введення «інтелектуального карантину». У межах нього планують впроваджувати карантин відповідно до реалій місцевості і коригувати у кожній області окремо. За умови повного локдауну найбільше  постраждають галузі обслуговування та розваг. Арахамія говорить, що через карантинні обмеження можуть виникнути проблеми з громадським транспортом і перевезенням людей.

 

За умови «інтелектуального локдауну» у Полтаві можуть обмежити роботу закладів харчування, громадського транспорту, розважальних закладів тощо.

 

Щодо локдауну, Міністр інфраструктури Владислав Криклій говорив про те, що транспорт працюватиме навіть за посилення карантину. За його словами, на залізничному та авіаційному транспорті дотримуються всі вимоги краще, ніж у більшості закладів.

 

Джерело: https://zmist.pl.ua

 

 

 

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Опублікувати коментар